Hakkımızda

Tüm Elektrik ve Elektronik ihtiyaçlarınız için Hizmetinizdeyiz.

Kaplan Elektrik Elektronik Güvenlik ve Diafon sistemleri.

2011 yılında kurulan firmamız istanbul beylikdüzü ve marmara mahallesi yakuplu ihlas marmara evleri 1,2,3 kısmlarda hizmet vermekteyiz. Ayrıca fabrika tesisatı, kompanzasyon panoları ve makine otomasyonu uygulamaları konularında tecrübeli kadrosu ile hizmet vermektedir.

Firmamız yerli ve yabancı bir çok markanın bayiliğini ve alt bayiliğini yapmaktadır. Ayrıca 2013 yılından itibaren ithal ürünlerimizlede siz müşterilerimize hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız.

Firmamız hızla değişen piyasa koşullarında kalite sisteminin sürekli iyileştirmesini sağlamak amacıyla kalite politikasını devamlı olarak gözden geçirmekte ve gerekli düzenlemeleri yapmaktadır.

Firmamız en üst seviyede müşteri memnuniyeti hedeflemektedir. Bunun için kaliteli ürün satışı ve kaliteli hizmet sunmak birinci önceliğimizdir.

picture

Uydu sistemleri, güvenlik sistemleri, elektrik-elektronik, kamera kayıt cihazı konularında teknoloji gelişimine ve hayatın her alanında yaygınlaşmasına paralel olarak bu alanda yetişmiş uzaman kadro açığını göz önüne alarak konusunda uzman ve saha tecrübesine sahip personelle çalışmaktadır. Firmamızın belirlediği amaç çerçevesinde işçilik kalitesinin en üst seviyede tutarak müşterilerimize sunmaktayız. Kaplan elektrik; yetişmiş uzman kadrosu ve teknolojinin son ürünleriyle elektronik-elektrik servisçiliğine yeni bir anlam kazandırır. Ödeme kolaylığı, ekspertiz hizmetleri ile sizlere farkı yaşatmak için çalışmaktayız.